انجام کار از شما؛ مغازه و تبلیغات از ما

انجام کار از شما؛ مغازه و تبلیغات از ما

ساخت وبلاگ

در زمینه خدمات فنی مدت هاست که مشکلات زیادی وجود دارد و کسانی که مهارت فنی مناسبی دارند اما توان پرداخت اجاره بهای مغازه را ندارند، نمی توانند از این مهارت خود استفاده نمایند. در ادامه این مطلب شما را با فرصتی استثنایی برای اشتغال آشنا خواهیم کرد. فرصتی که از طریق سایت فنی کارا فراهم شده است تا هم دغدغه های افراد فنی کار و هم دغدغه های مردم درباره ارائه و دریافت خدمات فنی رفع شود.

دغدغه های مربوط به افراد فنی کار

در بسیاری از موارد افراد صاحب مهارت و حرفه نمی توانند از این توانایی خود در راستای کسب درآمد استفاده نمایند، به این دلیل که برای راه اندازی یک مغازه در ابتدا هزینه‌ های پول پیش آن و همچنین اجاره ماهیانه به شدت به چشم می آیند و مراحل سختی هسند که اگر فردی در ابتدای کار باشد و سرمایه خاصی نداشته باشد نمی تواند از پس آن بربیاید.  پس از آن نیز نیاز به هزینه های مختلف برای تجهیز مغازه خواهد بود . در کنار تمام اینها  امور تبلیغاتی و جذب مشتری هزینه‌های زیاد و ریسک بالایی را خواهد داشت.

دغدغه های مردم برای پیدا کردن افراد فنی کار

برای مردم در زمانی که به مشکلات فنی مانند خراب شدن لوازم خانگی، نیازمندی به یدک کش و خودروبر، نیازمندی به کلیدسازی و پشت درب ماندن و... برمی خورند، پیدا کردن فنی کار مناسب که در نزدیکی آن ها بوده و همچنین مورد اطمینان و کار درست باشد، امر سختی است. ضمن اینکه ممکن است زمان کافی برای جستجو و یافتن فرد مورد نظر نداشته باشند.

فنی کارا و رفع دغدغه های افراد

فنی کارا بستری فراهم نموده است که امکان ثبت آگهی برای افراد فنی در آن وجود دارد و بدین صورت کسب وکار مجازی برای آن ها ایجاد شده است. ضمن اینکه مردم نیز می توانند با مراجعه به این سایت و وارد نمودن نام شهر و سرویس مورد ظر خود لیست افراد فنی کار را بر اسا رتبه مشاهده نمایند.

technical-personفنی کارا,...
ما را در سایت technical-person دنبال می کنید

نویسنده : فنی کار بازدید : 729 تاريخ : يکشنبه 12 اسفند 1397 ساعت: 14:08