آشنایی با نحوه دستشویی بردن سالمندان

آشنایی با نحوه دستشویی بردن سالمندان

ساخت وبلاگ

سالمندان  پدر مادر های مهربانی هستند که از وقتی ما کودک بودیم دستمان را با مهربانی گرفتند و قدم به قدم با صبر و بردباری تا سنی که توانستیم روی پای خود بایستیم از ما حمایت کردند. در مقابل لطف و زحمت هایی که آنها برای ما کشیدند کمک و مراقبت از آنها در  کهنسالی کوچکترین کاری است که برای جبران زحمات شان می‌توانیم انجام دهیم در این مقاله شما را با نحوه دستشویی بردن سالمندان بیشتر آشنا می کنیم.

 اولین قدم برای دستشویی بردن سالمندان 

برای انجام این کار باید بدانید که راحت بودن سالمند نزد شما مهم ترین چیز است زیرا در صورت راحت بودن با شما همکاری بیشتری می کند دقت کنید  هنگام دستشویی بردن سالمندان طوری رفتار نکنید که احساس سربار و مزاحم بودن پیدا کنند 
 آماده کردن سرویس بهداشتی بهتر است. برای راحتی دستشویی بردن سالمندان از توالت فرنگی استفاده کنید اما در صورتیکه توالت فرنگی در دسترستان نیست می توانید از توالت فرنگی تاشو استفاده کنید چرا که هم هزینه کمتری دارند و هم جایی کمتری را اشغال می کنند. 


 حاضر نمودن سرویس بهداشتی برای دستشویی بردن سالمندان

در هنگام خرید توالت فرنگی برای اینکه سالمند هنگام نشستن و برخاستن از روی آن اذیت نشود مدلی را انتخاب کنید که با قد و وزن سالمند تناسب داشته باشد. 
 اگر توالت فرنگی شما گرفته و نمی توانید از آن برای دستشویی بردن سالمندتان استفاده کنید، سایت برچسب می تواند در سریعترین زمان بهترین لوله بازکن ها در سراسر تهران به شما معرفی کند و شما تنها با جستجوی نام منطقه خود می توانید با نزدیکترین لوله بازکن هماهنگ شوید چنانچه در نلسون ماندلا سکونت دارید برای اطلاع از لیست قیمت لوله بازکنی نلسون ماندلا بهتر است از لوله بازکن در همان منطقه نرخ آن را جویا شوید.

استفاده از لگن و لوله برای دستشویی بردن سالمندان ناتوان

گاهی به علت زیاد بودن وزن افراد ناتوان در حرکت ممکن است که شما قادر به دستشویی بردن سالمندان نباشید در این مواقع استفاده از لگن و لوله هایی که مخصوص ادرار هستند بهترین گزینه برای شماست و یا  از ویلچر های سه کاره که در زیر آنها مخزن درب داری است استفاده کنید. 
 به صورت جدی به نظافت این افراد ناتوان اهمیت دهید و در زمان دستشویی بردن سالمندان به خوبی آنها را تمیز کنید تا بدین صورت بتوانید از مشکلات عفونی و بیماریهای قارچی آنها را محافظت کنید. 

نگهداری از سالمند در منزل مخصوصاً مسئله دستشویی بردنشان برای افراد کلی دغدغه به همراه دارد. لذا اگر چاه توالت شما گرفت دیگر نگرانی این مشکل را نداشته باشید چرا که ما میتوانیم بهترین و ارزان ترین لوله بازکن ها در سطح شهر تهران به شما معرفی کنیم که متخصص لوله بازکنی جنوب تهران یکی از آنهاست. برای افرادی که میخواهند سریعاً مشکل گرفتگی را بلافاصله پس از تماس خود رفع نمایند بهتر است با لوله بازکن های همان محدوده ای که در آن سکونت دارند تماس بگیرند تا هم هزینه ایاب ذهاب کمتری پرداخت نمایند و هم مشکل گرفتگی توالت فرنگی را سریعاً جهت دستشویی بردن سالمندان ناتوان حل نمایند.

اولین چیزی که باید بدانید این است که شما طوری رفتار کنید که آنها پیش شما راحت باشند و بدانند که شما با اشتیاق و رضایت کامل دارید این کار را انجام می دهید نه اینکه از روی اجبار و یا هر دلیل دیگر، چرا که در صورتی که با شما راحت تر باشند دستشویی بردن سالمندان برای شما هم راحت تر می شود از این رو بیشتر با شما همکاری می کنند.

technical-person...
ما را در سایت technical-person دنبال می کنید

نویسنده : فنی کار بازدید : 490 تاريخ : 4 تير 1400 ساعت: 12:37